Cita dzīve pilsētas ietvaros!


Par projektu         Atrašanās vieta         Komercplatība         Galerija un Virtuālā tūre         Jaunumi         Tehnoloģijas         Kalkulators         Kontakti


Dzīvokļi1. korpuss:

  2 stāvs
  3 stāvs
  4 stāvs
  5 stāvs
  6 stāvs

2. korpuss:

  2 stāvs
  3 stāvs
  4 stāvs
  5 stāvs
  6 stāvs

3. korpuss:

  2 stāvs
  3 stāvs
  4 stāvs
  5 stāvs
  6 stāvs
 Dzivojama kompleksa “KVARTALS 67” buvniecibā ir izmantota VST sistema kuru parstāv SIA "EASY BUILDING" Latvijā.

VST-Sistēma ir patentēta nenoņemamo veidņu – paneļu sistēma, kuru veido divas 24 mm biezas, līdzeni presētas, cementa skaidu plāksnes (CSP), kas Rūpnīcā tiek savienotas vienā gatavā elementā – panelī. CSP ir mitrumu neuztveroša un ekoloģiska, un tās sastāvā ir 63 % skaidas, 25% cements, 10% ūdens un tikai 2% piemaisījumi.

CSP plāksne ir ar ļoti augstu skaņas izolāciju. Pats panelis piepildīts ar betonu izolē skaņas 55 DbRūpnīcā pirms plākšņu savienošanas, uz plāksnes tiek novietots projektā paredzētais armatūras stiegrojums un elektroinstalācija. Plākšņu savienošanai tiek izmantoti speciāli, patentēti tērauda profili, kuri pie plāksnēm stiprinās ar speciālām tērauda skrūvēm. Ar šiem profiliem tiek panākts vienmērīgs paneļa biezums kā arī spiediena uzņemšana līdz pilnīgai betona sacietēšanai objektā.

Sienu un pārsegumu elementi, vienā mezglā, tiek montēti būvlaukumā un tad ar šķidru pašplūstošo betonu aizpildīti, tādējādi veidojot savu galīgo stabilitāti. CSP paliek no abām pusēm kā nedemontējams veidnis, ar augstu pirmsapstrādes kvalitāti.

Cementa skaidu plāksne (CSP) veic «paketes» funkcijas. Ziemas apstākļos tā aizsargā betonu no sasalšanas, bet vasarā no pārāk straujas mitruma izgarošanas. Īsais montāžas termiņš ziemas periodā būtiski samazina izdevumus.Sakarā ar to ka visa celtne izveido monolītu stabilu betona lējumu, šīs sistēmas izmantošana celtniecībā uzskatāma, kā ļoti stabila un droša arī reģionos, kur notiek zemestrīces.

VST sistēmu priekšrocības:
-īss objekta celtniecības laiks.
-augsta pretestības spēja uz spiedi un stiepi un augsta izturība pret dinamiskajām slodzēm
-dzīvošanai nepieciešamais labvēlīgs mikro klimats un vienmērīga sienu virsmas siltuma temperatūra